Zákazkové šitie nadmerných veľkostí pre dámy aj pánov


sijaci strojNenašli ste nikde oblečenie, ktoré práve potrebujete ? Nevadí, informujte sa u nás, pre našich klientov zabezpečujeme aj zákazkové šitie.

Vieme, že moletní ľudia majú nekonfekčné veľkosti odevov. V našej predajne je to takmer samozrejmosťou. Preto pre Vás zabezpečíme vhodné poradenstvo a ak bude potrebné, ušijeme Vám odevy na mieru. Budete sa cítiť príjemne a pohodlne v upravenom oblečení, ktoré Vám dodá potrebné sebavedomie a pohodlie.

Zákazkové šitie nadmerných veľkostí

Najčastejšie klienti u nás využívajú šitie spoločenských šiat, šitie atypických veľkostí, napríklad: šitie pánskych košieľ, kedy páni potrebujú upraviť košeľu na mieru, podľa typu postavy (široký krk, vysoká postava, iný obvod hrude, nízka postava a pod.) šitie svadobného obleku.

Dámy často využívajú šitie spoločenských šiat, kostýmov, samostatné šitie saka prípadne blejzrov. Ak nemáte presnú predstavu, ktorý typ oblečenia by bol pre Vás vhodný, zastavte sa u nás poradiť. Máte možnosť si vyskúšať rôzne modely spoločenského oblečenia priamo na predajni, kde Vám na základe predstáv vieme odporučiť a samozrejme aj ušiť potrebné oblečenie. Náš profesionálny prístup Vás presvedčí o kvalite služieb, ktoré poskytujeme. Našou odmenou bude okrem prijateľnej ceny aj Vaša spokojnosť.

Prosím informujte sa u nás na predajni, alebo telefonicky.

Tešíme sa na Vašu návštevu!