Mipanska8lí páni,

hľadáte na seba pohodlné, teplé, praktické a zároveň elegantné oblečenie? Pánska móda v nadmerných veľkostiach je Vám k dispozícii v našej predajni od č. 56 až pod číslo 78. Či už hľadáte veľké košele, nohavice, saká alebo spodnú bielizeň, u nás nájdete všetko. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť ušitie kompletných odevov na mieru.
U nás v AM Molet Vám ponúkame najnovšiu kolekciu aktuálnej sezóny.

Nájdete u nás:

Nebojte sa osviežiť farbami či vhodným doplnkom. Aj muži statnej postavy sa chcú páčiť a moderne obliekať. Ideálna móda existuje pre každého, len je potrebné ju hľadať v správnom obchode. A tým je pre Vás AM Molet, kde Vám ponúkame najnovšiu kolekciu aktuálnej sezóny.

Pánska móda v nadmerných veľkostiach

je u nás veľmi kvalitná, praktická a zároveň pohodlná. Chrániť sa pred vonkajším chladným počasím môžete aj štýlovo a elegantne. Máme pre Vás športové aj elegantné mikiny, ktoré využijete na akúkoľvek príležitosť, kde môžete ísť v neformálnom alebo pohodlnom oblečení.

Zároveň máme na predajni úžasné svetre, pulóvre, prechodné bundy, kabáty, športové aj elegantné. Na každú príležitosť si u nás nájdete presne ten typ oblečenia, ktoré aktuálne potrebujete. Na voľné chvíle si vyberte zo širokej ponuky teplákov, pyžám aj froté županov.

Hľadáte oblečenie na spoločenskú udalosť?

Ponúkame Vám štýlové, elegantné pánske košele vo všetkých farbách. K tomu Vám vyberieme nohavice, ktoré Vám sadnú ako uliate, decentne Vás zahalíme do kvalitného saka a vyšperkujeme Váš vzhľad peknou kravatou. Celkový imidž vyladíme štýlovým opaskom a keďže sa hovorí, že základom sú nohy v teple, obujeme Vás do príjemných, zdravotných či bambusových ponožiek, ktoré Vás ochránia. Takto vystrojení sa budete cítiť zaručene príjemne a pohodlne na každom stretnutí.

Potrebujete upraviť dĺžku rukávov alebo čokoľvek v rámci odevu?

Pri nákupe Vám radi poradíme a ak bude potrebné, Vaše odevy aj upravíme. Žiadna pánska móda v nadmerných veľkostiach nemusí vyzerať tuctovo. Príďte sa poobzerať v našom obchode AM Molet na Špitálskej ul. č. 9, v Bratislave.

Pozrite si aktuálnu ponuku tovaru v našej galérii. Okrem týchto produktov máme na sklade mnoho ďalších, stačí nás len navštíviť v našej predajni.